Zastosowanie podestów ruchomych elektrycznych

W zależności od charakteru prac wewnętrznych, różnorodność podestów ruchomych w firmie AA Herkules sprawia, iż dobór odpowiedniej zwyżki elektrycznej nie stanowi żadnego problemu. Wachlarz modeli zwyżek w firmie AA Herkules jest na tyle bogaty, aby zapewnić naszym kontrahentom możliwość doboru podnośnika nawet do najbardziej skomplikowanych prac na wysokościach. W zależności od dostępu do miejsca wykonywanych robót mamy do wyboru: podesty nożycowe, podesty teleskopowe oraz podesty masztowe.

Absolutnym atutem zwyżki masztowej są jej gabaryty, które pozwalają na przewożenie podnośnika windą towarową. Podest masztowy dzięki kompaktowym rozmiarom pozwala na swobodną pracę, tam gdzie przestrzeń jest znacznie ograniczona.

Zdecydowanie innymi cechami charakteryzuje się podnośnik teleskopowy zwany potocznie jako podnośnik koszowy bądź podnośnik ramieniowy. Absolutną zaletą takiego sprzętu jest wysięg boczny, który pozwala wykonać zaplanowane prace w miejscach, gdzie nie ma możliwości podstawienia rusztowania lub zwyżki nożycowej.

Jednym z najbardziej znanych podnośników elektrycznych jest podnośnik nożycowy. W naszej firmie można prócz powszechnych modeli znaleźć także specjalistyczne zwyżki nożycowe, które nie tylko pozwalają na prace w wąskich przestrzeniach, ale także na znacznych wysokościach.

W wypożyczalni AA Herkules znajdą Państwo odpowiedni sprzęt do niemal każdego charakteru pracy na wysokościach. Nie wiesz jaki podnośnik wybrać? To dylemat przed którym branża budowlana staje każdego dnia. Nasi specjaliści ds. wynajmu udzielą wyczerpujących informacji na temat przeznaczenia podestów ruchomych, aby wypożyczona zwyżka spełniła wszystkie wymagania technicznie.

Art. pochodzi z: podnośnik teleskopowy

Artykuły powiązane tematycznie

2 komentarze

  1. Zdobysław 4 czerwca 2020 Reply
  2. Teodozja 8 czerwca 2020 Reply

Add a Comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *